Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile (16-17yrs) Boys Gi / White / Juvenile / -68,0 kg (Light)
(Day 1)
4-40
Окончено
Valerio Lunghi
Asd GymnaZen
Kevin Adamo Mazara Combat Won by Submission - 00:45
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -88,2 kg (Medium heavy)
(Day 1)
6-33
Окончено
Ehsan Atzei Ghandchiler
Valentino Pescio MATSIDE JIU JITSU Won by points - 06:00
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
5-29
Окончено
Francesco D'Antonio
Lottatori milano
Giuseppe Corazza FLOW Won by points - 06:00
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Day 1)
2-31
Окончено
Ivan Miraval
CAIMANI TEAM
Won by points - 05:00
SALVATORE PARISI MATSIDE JIU JITSU
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,2 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Окончено
Andrea D'Eramo
POUND FOR POUND TEAM
Won by Walkover
Jhon Cristian PELISSARI FERREIRA Jiu Jitsu Squad Venezia
Male - M - (18ys+) Gi / White / Adult / -94,1 kg (Heavy)
(Day 1)
3-30
Окончено
Giulio Ballarini
batatinha team vercelli
Won by Submission - 01:03
Edoardo Lasala Rilion Gracie Italia
Juvenile (16-17yrs) Boys Gi / White / Juvenile / -74,8 kg (Middle)
(Day 1)
1-22
Окончено
Andrea Pulcri
Flow Jiu-jitsu Accademy
Giorgi Mezurnishvili MATSIDE JIU JITSU Won by Disqualification (disqualification)
Female - F - (18ys+) Gi / Purple / Adult / -61,2 kg (Feather)
(Day 1)
4-35
Окончено
Anastasia Tonelli
Luta Livre Italia
Won by Submission - 02:23
Valentina Lubrano MATSIDE JIU JITSU
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Master 3 (41+) / -100,2 kg (Super heavy)
(Day 1)
8-31
Окончено
Stefano Prearo
Core Grappling Lab
Won by points - 05:00
Ruggero Debernardi batatinha team
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Master 3 (41+) / -82,1 kg (Middle)
(Day 1)
7-32
Окончено
MAURIZIO TOSI
MATSIDE JIU JITSU
Won by points - 05:00
Franceesco Barro MATSIDE JIU JITSU
Male - M - (18ys+) Gi / Purple / Adult / -94,1 kg (Heavy)
(Day 1)
3-28
Окончено
MIRKO LA PERNA
LaCostanza
Won by points - 07:00
Renys Ramon Lisa Correa batatinha team
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-33
Окончено
Tommaso Scarpa
Jiu Jitsu Squad Venezia
Won by Submission - 00:48
Alberto Scantamburlo ASD SPARTA TEAM
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,1 kg (Heavy)
(Day 1)
1-27
Окончено
MASSIMO VENTURINO
MATSIDE JIU JITSU
Stefano Corsetti Rilion Gracie Italia Won by Disqualification (disqualification)
Juvenile (16-17yrs) Boys Gi / White / Juvenile / -68,0 kg (Light)
(Day 1)
4-39
Окончено
Riccardo Cavallaro
Athenaeum Giarre Bjj Sicilia
Stephan Lusi ALPHA JIU JITSU ASD Won by Disqualification (disqualification) - 01:53
Female - F - (18ys+) Gi / White / Master 2 (36+) / -61,2 kg (Feather)
(Day 1)
8-32
Окончено
Annalisa La Bella
X legione ares
Monica Atria Mazara Combat Won by points - 05:00
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -88,2 kg (Medium heavy)
(Day 1)
6-34
Окончено
Mateus De Souza
Gracie Barra Roma
Won by Submission - 03:36
Akim El Faitouri MATSIDE JIU JITSU
Juvenile (16-17yrs) Boys Gi / White / Juvenile / -74,8 kg (Middle)
(Day 1)
1-21
Окончено
Gabriele Sguanci
Rio Grappling Club Italia
Won by points - 05:00
Davide Tosti A.S.D. YOSHOKAN
Female - F - (18ys+) Gi / White / Adult / -61,2 kg (Feather)
(Day 1)
7-33
Окончено
Elena Vocale
MMA Eagles
Irene Bisso SHODOKAN Won by points - 05:00
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-34
Окончено
Umberto Battino
Rick Young´s Blackbelt Academy
Won by points - 05:00
Tommaso Scarpa Jiu Jitsu Squad Venezia
Juvenile (16-17yrs) Boys Gi / White / Juvenile / -68,0 kg (Light)
(Day 1)
4-41
Окончено
Stephan Lusi
ALPHA JIU JITSU ASD
Kevin Adamo Mazara Combat Won by Decision - 05:00
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Окончено
Mattia Ciocchetti
CrossFight Academy
Won by Walkover
Matteo Mendogni Core Grappling Lab
Male - M - (18ys+) Gi / White / Adult / -94,1 kg (Heavy)
(Day 1)
3-32
Окончено
Elia Ragazzi
MATSIDE JIU JITSU
Tien Wong WAZA Won by points - 05:00
Male - M - (18ys+) Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
6-36
Окончено
Alessandro Berti
Rilion Gracie Italia
Leonardo Folco Lottatori milano Won by Submission - 01:01
Male - M - (18ys+) Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
8-33
Окончено
Gennaro Giambattista
Ground Pressure Team - BJJ Napoli
Won by Submission - 02:34
Leonardo Pacilli Rio Grappling Club Italia
Male - M - (18ys+) Gi / White / Adult / -82,1 kg (Middle)
(Day 1)
5-32
Окончено
Fulvio De Maria
Ground Pressure Team - BJJ Napoli
Won by Submission - 02:52
Filippo Zaffalon Jiu Jitsu Squad Venezia
Female - F - (18ys+) Gi / White / Adult / -61,2 kg (Feather)
(Day 1)
7-35
Окончено
Noemi Bignoli
Rilion Gracie Italia
Won by points - 05:00
Fernanda Signor Da Silva Asd GymnaZen
Male - M - (18ys+) Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
6-37
Окончено
Paolo Iovinelli
Jiu Jitsu Magenta
Zefiro Zhou Jiu Jitsu Squad Venezia Won by Submission - 03:12
Male - M - (18ys+) Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
8-34
Окончено
Albi Daja
ALPHA JIU JITSU ASD
Won by Submission - 02:23
Antonio Dal Piva Rilion Gracie Italia
Female - F - Open Weight Gi / Blue / Juvenile / Open Weight
(Day 1)
2-35
Окончено
Lucia Beccaro
WAZA
Beatrice Vilceanu batatinha team Won by points - 05:00
Male - M - (18ys+) Gi / Purple / Adult / -94,1 kg (Heavy)
(Day 1)
3-29
Окончено
Emanuele E Palombi
POUND FOR POUND TEAM
Won by points - 07:00
MIRKO LA PERNA LaCostanza
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
5-30
Окончено
Patrick Bissinger
Frontera BJJ
Giuseppe Corazza FLOW Won by points - 06:00
Male - M - (18ys+) Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Окончено
Andrea Giacalone
Mazara Combat
Won by Walkover
Gabriele Biondini Kosen Judo Club ASD