Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -64 kg (Super feather)
(Day 1)
5-19
Färdig
Marco Tiberio Testa
PS PHOENIX BJJ TEAM
Ghassen Selmi FLOW Vann på Submission - 00:24
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / +100,2 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
8-23
Färdig
Iacopo Vinci
Palmieri Fighters
Vann på poäng - 06:00
Fraser Murray batatinha team
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
5-23
Färdig
Thomas Scarpino
SampaioBJJ_FCS
Vann på Submission - 00:43
Giacomo Foschi ASD Fight Fit - De la Riva Italia
Male - M - (18ys+) Gi / Purple / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
4-32
Färdig
Haralambie Caulea
Rio Grappling Club Italia
Vann på poäng - 05:00
Leandro Gramuglia WAZA
Male - M - (18ys+) Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
Färdig
Stefano Fabrizi
CrossFight Academy
Umberto Barbagallo A.S.D. Arashi Vann på Walkover
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
5-24
Färdig
Jaco Barassi
MATSIDE JIU JITSU
Vann på Submission - 03:16
Mattia Lonardo Rilion Gracie Italia
Male - M - (18ys+) Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
3-20
Färdig
Angelo Ruvio
batatinha team
Vann på domslut - 07:00
JEFFRIE GERALDO LORENZO MORDAN POUND FOR POUND TEAM
Male - M - Open Weight Gi / Black / Adult / +76 kg
(Day 1)
Färdig
Ruben Stabile
CICERO COSTHA EUROPE
Ganbagana Mendbayar Fn Fight.co Europa Vann på Walkover
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -88,2 kg (Medium heavy)
(Day 1)
6-27
Färdig
Matteo Xavier Pandolfi :3
Gracie Barra Roma
Vann via diskvalificering
Salvatore Guarrera Athenaeum Giarre Bjj Sicilia
Female - F - Open Weight Gi / Black / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-17
Färdig
Rita Tana
WAZA
Martina Baraccani FUDOG MARTIAL ARTS Vann på poäng - 07:22
Female - F - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -61,2 kg (Feather)
(Day 1)
7-24
Färdig
MARICA TOSCA
Lutador de Elite CSG (PC)- MSL SSD
Raluca Bianca Rosca CICERO COSTHA EUROPE Vann på Submission - 00:36
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -88,2 kg (Medium heavy)
(Day 1)
6-28
Färdig
Mateus De Souza
Gracie Barra Roma
Vann på Submission - 01:46
Alessandro Storai Rio Grappling Club Italia
Male - M - Open Weight Gi / Black / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
2-24
Färdig
Luigi Zanini
SCORPION TEAM PERUGIA ASD
Gian Redaelli MATSIDE JIU JITSU Vann på Submission - 02:56
Male - M - (18ys+) Gi / Purple / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
4-30
Färdig
Daniele Di Bari
A.s.d. Aretè
Vann på poäng - 05:00
Luca Felice Di Bella MATSIDE JIU JITSU
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -82,1 kg (Middle)
(Day 1)
8-20
Färdig
Federico De Paolis
Combat Clan ASD
Claudiu Andrei Timofte CrossFight Academy Vann på Submission - 02:39
Juvenile (16-17yrs) Boys Gi / Blue / Juvenile / +88,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
7-27
Färdig
Nicolae Popa
ASD Brazilian Jiu Jitsu Bolzano
Teodor Pendov Palmieri Fighters Vann på poäng - 05:00
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
5-25
Färdig
Denis Fornaciari
Luta Livre Italia
Patrick Bissinger Frontera BJJ Vann på Submission - 03:49
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
6-25
Färdig
Michael Farnesi
Kosen Judo Club ASD
Vann på domslut - 06:00
Fabiano Sarandrea BATATINHA
Male - M - Open Weight Gi / Black / Master 4 / Open Weight
(Day 1)
2-26
Färdig
Giovanni Gallina
Brasa Team Italy
Vann på poäng - 05:00
Alberto Remedi MATSIDE JIU JITSU
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / +100,2 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
8-24
Färdig
Richard Nnodi
CrossFight Academy
Vann på Submission - 02:09
ANTONINO BARRECA PSLPB CICERO COSTHA
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
Färdig
Antonio Trazzera
Athenaeum Giarre Bjj Sicilia
Francesco D'Antonio Lottatori milano Vann på Walkover
Male - M - (18ys+) Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
3-23
Färdig
Silvio Cici
A.S.D. Judo Black Belt
Vann på Submission - 04:36
Matteo Alberini AETERNA JIU JITSU
Male - M - (18ys+) Gi / Purple / Master 2 (36+) / -88,2 kg (Medium heavy)
(Day 1)
4-28
Färdig
Alfredo Moraci
TRIBE JIU JITSU ITALIA
Vann på Submission - 03:34
Giuseppe Scarascia MATSIDE JIU JITSU
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Master 4 (46+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
7-28
Färdig
Michele Maietta
FLOW
Vann på poäng - 05:00
Enzo Masci AETERNA JIU JITSU
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Master 4 (46+) / -88,2 kg (Medium heavy)
(Day 1)
8-26
Färdig
Vito Argiro'
Mazara Combat
Dario Comuzzi Core Grappling Lab Vann på poäng - 05:00
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
5-26
Färdig
Giuseppe Corazza
FLOW
Vann på poäng - 06:00
Giuseppe Guarnieri Roger Gracie Academy Italia
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -88,2 kg (Medium heavy)
(Day 1)
6-29
Färdig
Mattia Frati
Rio Grappling Club Italia
Ehsan Atzei Ghandchiler Vann på Submission - 01:34
Male - M - Open Weight Gi / Black / Adult / +76 kg
(Day 1)
1-15
Färdig
Niccolò Bartolazzi
FLOW
Vann på Submission - 06:06
Ganbagana Mendbayar Fn Fight.co Europa
Male - M - (18ys+) Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
3-24
Färdig
Umberto Barbagallo
A.S.D. Arashi
Emanuele Zaccaria MILANIMAL Vann på poäng - 07:00
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,1 kg (Heavy)
(Day 1)
8-27
Färdig
Enrico Bellagamba
MATSIDE JIU JITSU
Giorgio Clemente POUND FOR POUND TEAM Vann på poäng - 05:00
Male - M - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -88,2 kg (Medium heavy)
(Day 1)
6-30
Färdig
Matteo Xavier Pandolfi :3
Gracie Barra Roma
Valentino Pescio MATSIDE JIU JITSU Vann via diskvalificering - 02:51
Female - F - (18ys+) Gi / Blue / Adult / -61,2 kg (Feather)
(Day 1)
7-25
Färdig
SONIA FIORI
MATSIDE JIU JITSU
Vann på Submission - 01:05
MARICA TOSCA Lutador de Elite CSG (PC)- MSL SSD