Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
NO-GI Female / White / Adult / -61,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT5-35
Gotowy
Valeria Padrone
AETERNA JIU JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Melania Dantuoni ASD TAKA
NO-GI Male / Blue / Adult / -61,5 kg (Light feather)
(Day 1)
MAT9-33
Gotowy
Valerio Galiffa
AETERNA JIU JITSU
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Michael Steccato Vattume Rilion Gracie Italia
NO-GI - Male - M - Open Weight / Blue / Adult / -73,5 kg
(Day 1)
MAT10-41
Gotowy
Alex Summa
Gracie Bolzano bjj
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 05:20
Alex Turcato Carollo Academy
NO-GI - Male - M - Open Weight / White / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
MAT4-43
Gotowy
Matteo Secchi
POUND FOR POUND TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Giorgio DOrazi ASD Senshi Team
NO-GI Male / White / Master 1 (30+) / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
MAT2-44
Gotowy
Christian Bezzini
MATSIDE JIU JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Alessandro Liberati Asd GymnaZen
NO-GI Male / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Day 1)
MAT8-37
Gotowy
Luca Spinelli
Allblacks tribe MMA
Jacopo De Micheli Corpo Libero SSD Lutador d'Elite Udine Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
NO-GI - Male - M - Open Weight / Blue / Adult / +73,5 kg
(Day 1)
MAT11-41
Gotowy
Adrian Harizi
Bulldog's Gym Milano
Marcello Bellanca Brazilian jiu jitsu Bolzano Wygrana na punkty - 06:00
NO-GI Male / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
MAT3-44
Gotowy
Unknown User
AETERNA JIU JITSU
Alberto Fragali Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:49
NO-GI Male / White / Adult / +97,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
MAT7-38
Gotowy
Xavier Escalante
Honey Badger Martial Arts
Lorenzo Mattolini MATSIDE JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
NO-GI Male / White / Master 1 (30+) / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
MAT2-45
Gotowy
Carmine Speranza
MATSIDE JIU JITSU
Fabio Zoppo Ground Pressure Team - BJJ Napoli Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
NO-GI - Male - M - Open Weight / White / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
MAT4-44
Gotowy
Matteo DAstolfo
Eroica Asd
David Andrade Honey Badger Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
NO-GI Male / Blue / Master 1 (30+) / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT6-48
Gotowy
Matteo Franco
AETERNA JIU JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Andrea Cosentino ROLLING JJ
NO-GI Male / Blue / Master 2 (36+) / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT8-42
Gotowy
Andrea Marcozzi
ASD Valiant
Wygrana na punkty - 05:00
Diego Antonio De Simone Core Grappling Lab
NO-GI Female / White / Adult / -56,5 kg (Feather)
(Day 1)
MAT5-33
Gotowy
Elena Guaita
Krios Athletic Combat Clan
Sara Aiosa MATSIDE JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:24
NO-GI - Male - M - Open Weight / Blue / Adult / -73,5 kg
(Day 1)
MAT10-39
Gotowy
Bruno Rotondo
ROLLING JJ
Enrico Piersanti FLOW Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
NO-GI Female / Blue / Adult / +76,5 kg (Super Heavy)
(Day 1)
MAT9-38
Gotowy
Sara Cheyenne Lunardi
MATSIDE JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:55
Giulia Sirtori Lottatori milano
GI Male / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
MAT1-39
Gotowy
Gianluca Mola
TRIBE JIU JITSU ITALIA
Wygrana na punkty - 07:00
LUCA CANDELORI ASD Valiant
NO-GI - Male - M - Open Weight / Blue / Adult / +73,5 kg
(Day 1)
MAT11-42
Gotowy
Francesco Maione
POUND FOR POUND TEAM
Matteo Xavier Pandolfi Gracie Barra Roma Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
NO-GI Male / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT2-42
Gotowy
Lorenzo Violetta
MATSIDE JIU JITSU
Gian Marco Geraci ASD Combat Way Wygrana na punkty - 05:00
NO-GI Female / White / Adult / -61,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT5-36
Gotowy
Irene Bianciotto
ASD Combat Way
Gemma Petronzi ASD TAKA Wygrana na punkty - 05:00
GI Male / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
Gotowy
Andrea Amorosi
Barricada fight clan Viterbo
Felice Di Guida O-Nami Jiu-Jitsu Napoli Wygrana walkowerem
GI Male / Purple / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
Gotowy
Valerio Di Martire
Zanshin Kai - Brazilian Jiu-Jitsu Team
Angelo Marchesani Di Spalatro POUND FOR POUND TEAM Wygrana walkowerem
NO-GI Male / Blue / Master 2 (36+) / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT8-41
Gotowy
Massimiliano Pomponi
new body evolution
Emanuele Cosentino ASD Valiant Wygrana na punkty - 05:00
NO-GI - Male - M - Open Weight / Blue / Adult / +73,5 kg
(Day 1)
MAT11-43
Gotowy
Gheorghe Salcutan
Luta Livre Italia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Stefan The Candyman Milenov MATSIDE JIU JITSU
GI Male / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
MAT4-46
Gotowy
DANIELE MULAS
ROLLING JJ
Wygrana na punkty - 06:00
Michele Pavone AETERNA JIU JITSU
NO-GI Male / White / Master 2 (36+) / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT6-49
Gotowy
Valerio Rossi
GRUPPO SPORTIVO COMSUBIN
Nicola Didone MATSIDE JIU JITSU Wygrana na punkty - 05:00
NO-GI - Male - M - Open Weight / White / Adult / -73,5 kg
(Day 1)
Gotowy
Francesco Mugnai
ASD Senshi Team
Wygrana walkowerem
Filippo Biagiotti MATSIDE JIU JITSU
NO-GI Male / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
MAT3-45
Gotowy
Leonardo Frillici
MATSIDE JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Alberto Fragali
NO-GI Male / Blue / Adult / -61,5 kg (Light feather)
(Day 1)
MAT9-34
Gotowy
Francesco Caldarella
Trinacriabjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Bruno Rotondo ROLLING JJ
NO-GI - Male - M - Open Weight / White / Adult / +73,5 kg
(Day 1)
MAT7-45
Gotowy
Niccolo Carracoi
Gracie Barra Roma
Wygrana na punkty - 05:00
CONSTANTIN CERNEGA BARBERI SPORTING CLUB SSD
NO-GI Male / White / Master 1 (30+) / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
MAT2-46
Gotowy
Salvatore Ribaudo
MATSIDE JIU JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Raffaele Foggia new body evolution
NO-GI Male / White / Master 3 (41+) / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
MAT6-50
Gotowy
Luca Lenti
MATSIDE JIU JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Daniele Bellotti Rilion Gracie Italia