Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid3 (8-9 yrs) / -39 kg
(Day 1)
MAT6-17
Ferdig
Alessandro Croppo
Asd GymnaZen
Christian RAMOS MATSIDE JIU JITSU Seier på submission - 01:24
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid3 (8-9 yrs) / -27 kg
(Day 1)
MAT8-10
Ferdig
Christian Sances
Combat Clan ASD
Seier på submission - 02:40
Valerio Massimi Combat Clan ASD
NO-GI Male / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT2-19
Ferdig
ALESSIO MATALDI
BARBERI SPORTING CLUB SSD
Gennaro Giambattista Ground Pressure Team - BJJ Napoli Seier på submission - 04:52
GI - Juvenile Boys / White / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
MAT11-13
Ferdig
GIORGIO IDILI
MATSIDE JIU JITSU
Seier på submission - 04:52
Michele Cominardi Fn Fight.co Europa
NO-GI Male / Purple / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT5-8
Ferdig
Giuseppe Corazza
FLOW
Seier med poeng - 07:00
Valerio Anza Combat Clan ASD
NO-GI Male / Blue / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT10-14
Ferdig
Alex Turcato
Carollo Academy
Sasha Lorenzo Canale ASD Senshi Team Seier med poeng - 06:00
NO-GI - Kids 5-6 / Male / Colored Belt / Kid6 (14-15 yrs) / -60 kg
(Day 1)
MAT6-11
Ferdig
Gianluca Furia
MATSIDE JIU JITSU
Seier på submission - 01:36
JACOPO DI NARDO AETERNA JIU JITSU
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid4 (10-11 yrs) / -33 kg
(Day 1)
MAT3-14
Ferdig
Adriano Fiorentino
TRIBE JIU JITSU ITALIA
Seier ved dommeravgjørelse
Samuel Amara Rilion Gracie Italia
GI - Juvenile Boys / Blue / -79,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
MAT9-9
Ferdig
Christian Frillici
MATSIDE JIU JITSU
Seier med poeng - 05:00
JACOPO URAS MATSIDE JIU JITSU
GI - Kids 5-6 / Male / White / Kid6 (14-15 yrs) / -56 kg
(Day 1)
MAT7-12
Ferdig
ALESSANDRO FARINA
Roger Gracie Italia
Seier på submission - 03:03
Samuele Pedroni Rilion Gracie Italia
GI - Kids 1-4 / Girls / Kid2 (6-7 yrs) / Divisione Unica
(Day 1)
MAT2-5
Ferdig
Matilda Cardano Crippa
Rilion Gracie Italia
Jinxuan Lan MATSIDE JIU JITSU Seier på submission - 02:00
NO-GI Male / Brown / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Day 1)
MAT1-16
Ferdig
Simone Casini
MB ACADEMY - CHAOS TEAM
Seier på submission - 03:02
Angelo Barba MATSIDE JIU JITSU
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid3 (8-9 yrs) / -33 kg
(Day 1)
MAT8-15
Ferdig
Iorio Ascanio
ASD CHARLES GYM
Gabriele Comuzzi Core Grappling Lab Seier med poeng - 03:00
NO-GI Male / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
MAT4-18
Ferdig
Paolo Cordone
Luta Livre Italia
Seier med poeng - 05:00
Fabio Liberatore Core Grappling Lab
NO-GI Juvenile Boys / White / -71,5 kg (Middle)
(Day 1)
MAT11-11
Ferdig
HIORHII DUDKA
ADVANCED TEAM
Seier med poeng - 05:00
DIEGO DI NARDO AETERNA JIU JITSU
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid3 (8-9 yrs) / +45 kg
(Day 1)
MAT6-19
Ferdig
Kristian Cerbone
ASD CHARLES GYM
Seier på submission - 02:08
Achille Avellino Asd GymnaZen
GI - Juvenile Boys / White / -89,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
MAT9-12
Ferdig
Matteo Plantone
1.BJJC Kurama Offenbach 2021 e.V.
Seier på submission - 04:34
Enrico Cappeller MATSIDE JIU JITSU
NO-GI Male / Purple / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
MAT5-11
Ferdig
Marco Facchin
ADVANCED TEAM
Seier med poeng - 03:36
Alessandro Genovese Krios Athletic Combat Clan
NO-GI Male / Blue / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT10-15
Ferdig
Domenico Badalone
O-Nami Jiu-Jitsu Napoli
Manuel Pirazzini Luta Livre Italia Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid4 (10-11 yrs) / -39 kg
(Day 1)
MAT3-17
Ferdig
Marco Meozzi
MATSIDE JIU JITSU
Seier på submission - 01:37
Cristiano Vignato Rilion Gracie Italia
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid3 (8-9 yrs) / -39 kg
(Day 1)
MAT6-18
Ferdig
Christian RAMOS
MATSIDE JIU JITSU
Priscilla Cardano Crippa Rilion Gracie Italia Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid2 (6-7 yrs) / Divisione Unica
(Day 1)
MAT2-16
Ferdig
Gabriele Tonini
Combat Clan ASD
Paride Basili Octopus Fight Team Seier med poeng - 02:00
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid3 (8-9 yrs) / -33 kg
(Day 1)
MAT8-16
Ferdig
Antonio Esposito
ASD CHARLES GYM
Leonardo Papa Rilion Gracie Italia Seier på submission - 00:42
GI - Kids 5-6 / Male / White / Kid6 (14-15 yrs) / -69 kg
(Day 1)
MAT7-16
Ferdig
Pietro Zuccara
ASD CAMPOLEONE SPORT CENTER
Alessandro DAntoni Fusion jiu jitsu Seier med poeng - 04:00
GI - Juvenile Boys / White / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
MAT11-14
Ferdig
Damiano Grillo
AETERNA JIU JITSU
Seier på submission - 01:00
Mattia Magnaguagno Asd GymnaZen
NO-GI Male / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
MAT4-19
Ferdig
Arian Shabaku
Fn Fight.co Europa
Seier på submission - 01:53
Emanuele Passarelli Gracie Barra Roma
GI - Kids 5-6 / Female / Colored Belt / Kid5 (12-13 yrs) / -65 kg
(Day 1)
MAT8-19
Ferdig
Miriam Pascucci
Asd GymnaZen
Seier på submission - 00:37
Susanna Longobardi Combat Clan ASD
NO-GI Male / Purple / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
MAT5-14
Ferdig
LUCA CANDELORI
ASD Valiant
Daniele Miceli Fight club lamezia terme/checkmat calabria Seier på submission - 04:40
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid4 (10-11 yrs) / -51 kg
(Day 1)
MAT3-20
Ferdig
Cesare Santarelli
Combat Clan ASD
Seier på submission - 02:19
Iorio Antonio ASD CHARLES GYM
NO-GI Male / White / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
MAT7-19
Ferdig
William Vedda
new body evolution
Guido De Dominicis Hachiman Dojo asd Seier med poeng - 05:00
NO-GI Male / Brown / Adult / +97,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
MAT1-18
Ferdig
Mauro Danesin
Corpo Libero SSD Lutador d'Elite Udine
Seier ved dommeravgjørelse - 08:00
Davide Angelillo CrossFight Academy
GI - Juvenile Boys / White / +89,3 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
MAT9-15
Ferdig
Samuele Manieri
Salento Fight Academy
Seier på submission - 02:04
Alex Gazda Team kurama