Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid3 (8-9 yrs) / -39 kg
(Day 1)
MAT6-17
Gotowy
Alessandro Croppo
Asd GymnaZen
Christian RAMOS MATSIDE JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid3 (8-9 yrs) / -27 kg
(Day 1)
MAT8-10
Gotowy
Christian Sances
Combat Clan ASD
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Valerio Massimi Combat Clan ASD
NO-GI Male / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT2-19
Gotowy
ALESSIO MATALDI
BARBERI SPORTING CLUB SSD
Gennaro Giambattista Ground Pressure Team - BJJ Napoli Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:52
GI - Juvenile Boys / White / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
MAT11-13
Gotowy
GIORGIO IDILI
MATSIDE JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:52
Michele Cominardi Fn Fight.co Europa
NO-GI Male / Purple / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT5-8
Gotowy
Giuseppe Corazza
FLOW
Wygrana na punkty - 07:00
Valerio Anza Combat Clan ASD
NO-GI Male / Blue / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT10-14
Gotowy
Alex Turcato
Carollo Academy
Sasha Lorenzo Canale ASD Senshi Team Wygrana na punkty - 06:00
NO-GI - Kids 5-6 / Male / Colored Belt / Kid6 (14-15 yrs) / -60 kg
(Day 1)
MAT6-11
Gotowy
Gianluca Furia
MATSIDE JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
JACOPO DI NARDO AETERNA JIU JITSU
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid4 (10-11 yrs) / -33 kg
(Day 1)
MAT3-14
Gotowy
Adriano Fiorentino
TRIBE JIU JITSU ITALIA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Samuel Amara Rilion Gracie Italia
GI - Juvenile Boys / Blue / -79,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
MAT9-9
Gotowy
Christian Frillici
MATSIDE JIU JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
JACOPO URAS MATSIDE JIU JITSU
GI - Kids 5-6 / Male / White / Kid6 (14-15 yrs) / -56 kg
(Day 1)
MAT7-12
Gotowy
ALESSANDRO FARINA
Roger Gracie Italia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Samuele Pedroni Rilion Gracie Italia
GI - Kids 1-4 / Girls / Kid2 (6-7 yrs) / Divisione Unica
(Day 1)
MAT2-5
Gotowy
Matilda Cardano Crippa
Rilion Gracie Italia
Jinxuan Lan MATSIDE JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
NO-GI Male / Brown / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Day 1)
MAT1-16
Gotowy
Simone Casini
MB ACADEMY - CHAOS TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Angelo Barba MATSIDE JIU JITSU
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid3 (8-9 yrs) / -33 kg
(Day 1)
MAT8-15
Gotowy
Iorio Ascanio
ASD CHARLES GYM
Gabriele Comuzzi Core Grappling Lab Wygrana na punkty - 03:00
NO-GI Male / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
MAT4-18
Gotowy
Paolo Cordone
Luta Livre Italia
Wygrana na punkty - 05:00
Fabio Liberatore Core Grappling Lab
NO-GI Juvenile Boys / White / -71,5 kg (Middle)
(Day 1)
MAT11-11
Gotowy
HIORHII DUDKA
ADVANCED TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
DIEGO DI NARDO AETERNA JIU JITSU
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid3 (8-9 yrs) / +45 kg
(Day 1)
MAT6-19
Gotowy
Kristian Cerbone
ASD CHARLES GYM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Achille Avellino Asd GymnaZen
GI - Juvenile Boys / White / -89,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
MAT9-12
Gotowy
Matteo Plantone
1.BJJC Kurama Offenbach 2021 e.V.
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:34
Enrico Cappeller MATSIDE JIU JITSU
NO-GI Male / Purple / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
MAT5-11
Gotowy
Marco Facchin
ADVANCED TEAM
Wygrana na punkty - 03:36
Alessandro Genovese Krios Athletic Combat Clan
NO-GI Male / Blue / Adult / -73,5 kg (Light)
(Day 1)
MAT10-15
Gotowy
Domenico Badalone
O-Nami Jiu-Jitsu Napoli
Manuel Pirazzini Luta Livre Italia Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid4 (10-11 yrs) / -39 kg
(Day 1)
MAT3-17
Gotowy
Marco Meozzi
MATSIDE JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Cristiano Vignato Rilion Gracie Italia
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid3 (8-9 yrs) / -39 kg
(Day 1)
MAT6-18
Gotowy
Christian RAMOS
MATSIDE JIU JITSU
Priscilla Cardano Crippa Rilion Gracie Italia Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid2 (6-7 yrs) / Divisione Unica
(Day 1)
MAT2-16
Gotowy
Gabriele Tonini
Combat Clan ASD
Paride Basili Octopus Fight Team Wygrana na punkty - 02:00
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid3 (8-9 yrs) / -33 kg
(Day 1)
MAT8-16
Gotowy
Antonio Esposito
ASD CHARLES GYM
Leonardo Papa Rilion Gracie Italia Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
GI - Kids 5-6 / Male / White / Kid6 (14-15 yrs) / -69 kg
(Day 1)
MAT7-16
Gotowy
Pietro Zuccara
ASD CAMPOLEONE SPORT CENTER
Alessandro DAntoni Fusion jiu jitsu Wygrana na punkty - 04:00
GI - Juvenile Boys / White / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
MAT11-14
Gotowy
Damiano Grillo
AETERNA JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Mattia Magnaguagno Asd GymnaZen
NO-GI Male / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Day 1)
MAT4-19
Gotowy
Arian Shabaku
Fn Fight.co Europa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Emanuele Passarelli Gracie Barra Roma
GI - Kids 5-6 / Female / Colored Belt / Kid5 (12-13 yrs) / -65 kg
(Day 1)
MAT8-19
Gotowy
Miriam Pascucci
Asd GymnaZen
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Susanna Longobardi Combat Clan ASD
NO-GI Male / Purple / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Day 1)
MAT5-14
Gotowy
LUCA CANDELORI
ASD Valiant
Daniele Miceli Fight club lamezia terme/checkmat calabria Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:40
GI - Kids 1-4 / Boys / Kid4 (10-11 yrs) / -51 kg
(Day 1)
MAT3-20
Gotowy
Cesare Santarelli
Combat Clan ASD
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Iorio Antonio ASD CHARLES GYM
NO-GI Male / White / Adult / -85,5 kg (Medium heavy)
(Day 1)
MAT7-19
Gotowy
William Vedda
new body evolution
Guido De Dominicis Hachiman Dojo asd Wygrana na punkty - 05:00
NO-GI Male / Brown / Adult / +97,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
MAT1-18
Gotowy
Mauro Danesin
Corpo Libero SSD Lutador d'Elite Udine
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 08:00
Davide Angelillo CrossFight Academy
GI - Juvenile Boys / White / +89,3 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
MAT9-15
Gotowy
Samuele Manieri
Salento Fight Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Alex Gazda Team kurama